Omega 3 - 2000 Mg rybieho olejaInformácie o produkte

Naše telo používa EPA/DHA ako stavebné kamene pre  bunkové membrány. Preto zohrávajú kľúčovú úlohu v boji proti zápalom a urýchľujú proces regenerácie po tréningu alebo chorobe. Mnohé ďalšie metaanalýzy preukázali zlepšenie kognitívnych funkcií, prietoku krvi, cholesterolu a kardiovaskulárneho zdravia.

Výhody

Omega 3 mastné kyseliny obsiahnuté v rybom tuku stimulujú našu duševnú výkonnosť a pomáhajú predchádzať kardiovaskulárnym ochoreniam a zápalovým procesom.

800/600: EPA/DHA.

 PRÍRODNÁ FORMULÁCIA TRIGLYCERIDU: S HLADINAMI VYŠŠEJ KONCENTRÁCIE 80 %.

100% DIVOKÝ ALJAŠSKÝ POLLOCK Z UDRŽATEĽNÝCH ZDROJOV, TO ZNAMENÁ ŽIADNE ŤAŽKÉ KOVY A NAJNIŽŠIE MOŽNÉ ÚROVNE OXIDÁCIE.

CERTIFIKOVANÉ MSC.

MSC je jedna z najuznávanejších a najnestrannejších certifikácií tretích strán, ktorá zaručuje najvyššiu úroveň kvality rybieho oleja spolu s najnižšími hladinami ťažkých kovov a oxidáciou.Návod na použitie

Pre dospelých a deti od 12 rokov:

Užívajte 2 kapsuly denne, najlepšie s jedlom bohaté na bielkoviny alebo podľa odporúčania lekára.

Náročné tréningy vedú k mikroléziám, ktoré sa objavujú v našich svaloch, čo môže viesť k zápalom, oneskorenému zotaveniu a spôsobiť typické svalové bolesti.

Každodennou konzumáciou omega 3 mastných kyselín možno urýchliť regeneráciu a zlepšiť syntézu bielkovín vo svaloch.

Zápal je prirodzenou reakciou na svalové a kĺbové stresové poškodenie. Zápal však niekedy pretrváva dlho, dokonca aj bez infekcie alebo zranenia. Toto sa nazýva chronický – alebo dlhodobý – zápal. Dlhodobý zápal môže prispieť k takmer každej chronickej chorobe alebo bolesti, ktorá postihuje svalové, orgánové a kĺbové tkanivá.

Vedci dokázali, že omega-3 mastné kyseliny môžu znížiť produkciu molekúl a látok spojených so zápalom. Štúdie neustále pozorujú súvislosť medzi vyšším príjmom omega-3 a zníženým zápalom.
A čo Omega 3 z iných zdrojov, ako sú riasy alebo krill( názov pre drobné polopriesvitné kôrovce podobné krevetám )?
Ľudské telo dokáže premeniť iba 0,1 % až 0,4 % prekurzora ALA na potrebné omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA). Z tohto dôvodu vám používanie rastlinných zdrojov omega 3, ako sú riasy alebo ľanový olej, nezabezpečí dostatočný prísun. Krillový olej sa často mieša s rybím alebo chobotnicovým olejom z neznámych zdrojov, aby sa dosiahli mierne, ale stále nízke hladiny EPA/DHA. Zmenšuje sa aj zásoba krillov, ktoré sú hlavným zdrojom potravy pre mnohé morské cicavce, morské vtáky a iné ryby – ak chceme zaručiť biodiverzitu pre nasledujúce generácie, je viac než dôležité vyrábať udržateľne, preto sa uistite, že vášprodukt s obsahom omega 3. je certifikovaný značkou MSC pre trvalú udržateľnosť.

Môj rybí olej mal tmavú kapsulu a bol ochutený – prečo je ten váš iný?
Rýchlo a jednoducho – používame iba čerstvý rybí olej so super nízkou oxidáciou, v našom produkte nie je čo skrývať ani maskovať, chutí a vonia takmer tak neutrálne ako by kvalitný produkt mal.

Čo by som mal hľadať v značke rybieho oleja?
Vždy si overte pôvod suroviny – časté otázky, sú: Kde a ako sa ryba loví? Aký je stav bezpečnosti – má štítok nejaké bezpečnostné certifikácie? Ponúka distribučná spoločnosť nejaké správy o kontaminácii, ako sú PCB alebo ťažké kovy?

Musím sa obávať hladín ťažkých kovov alebo iných kontaminantov vo vašom rybom tuku?
Nie, nemusíte– používame len najlepší dostupný rybí olej na trhu. Chceme, aby každý konzumoval iba bezpečné doplnky bez akýchkoľvek kompromisov.

Aké sú výhody pre môj športový výkon?
V dôsledku ťažkých tréningov ako HIIT alebo Elite Fitness sa v našich svaloch objavujú mikrolézie. čo môže viesť k zápalom, oneskorenému zotaveniu a typickým bolestiam svalov.
Telo využíva Omega 3 mastné kyseliny ako stavebné kamene pre naše bunkové membrány a robí ich pružnými a hladkými. Okrem toho telo používa mastné kyseliny na syntézu eikosanoidov, látok podobných hormónom, ktoré hrajú veľkú úlohu v boji proti zápalu.

Ako môžem užívať rybí olej?
Odporúčame, aby ste to začlenili do svojej každodennej rutiny – kapsuly môžete užívať spolu s večerou alebo obedom alebo ako poslednú vec pred spaním spolu s naším produktom horčík:zinok pre hlboký a regeneračný spánok.

Prečo mám nepríjemné grganie z niektorých produktov z rybieho tuku?
Čerstvosť rybieho oleja sa meria pomocou „totox“ (hodnota celkovej oxidácie), čím je táto hodnota nižšia, tým je produkt čerstvejší. Lacný produkt Omega 3 s vysokým toxom alebo už zatuchnutý rybí olej spôsobí reflux, ktorý skončí nepríjemným grgnutím. Z vysoko kvalitného produktu, ako je ten náš, si negrgnete, pokiaľ svoje telo neprinútite odgrgnúť pitím veľkého množstva perlivej vody na prehltnutie kapsúl.

V drogérii je veľa lacných doplnkov rybieho tuku – aký je rozdiel medzi nimi a vaším produktom Omega 3?
Väčšina z týchto produktov je lacná len na prvý pohľad. Vždy si vypočítajte cenu podľa toho, čo skutočne dostanete – koľko naozaj zaplatíte za 1000 mg rybieho oleja? Väčšinou zaplatíte oveľa viac. Stavíme sa! V neposlednom rade – kvalita má svoju cenu a vaše telo je jediné, ktoré v tomto živote budete mať. Škody spôsobené rybím olejom z pochybných zdrojov by mohli ďaleko prevážiť očakávané výhody!

Čo je MSC?
Poslaním MSC je používať ich environmentálnu značku, za ktorú MSC dostáva licenčné poplatky na produkty. Program certifikácie rybolovu prispieva k zdraviu svetových oceánov uznávaním a oceňovaním trvalo udržateľných rybolovných postupov.